Як думаєте коли виникає найбільше питань?
Найбільше виникає питань, коли починаєш РОБИТИ те, про що раніше просто чув. Правда? Все прочитали, пройшли навчання, поспілкувалися з лекторами – все зрозуміло …І починаємо робити, тому що база знань є. А коли заглиблюєшся в процес виникає безліч питань, про які під час навчання навіть не замислювався. Коли “за спиною” вже є досвід, таких непередбачуваних питань з кожним разом все меньше і меньше. А якщо ти початківець і тільки починаєш робити це вперше, виникає багато питань, а й ще більше переживань, чи все правильно робиш (адже курчата ж не розкажуть, що їм холодно чи вони голодні ). Ось тут і потрібна додаткова підтримка та допомога!
Саме тому наступним етапом проекту “Відновлення самозайнятості у птахівництві” йде менторська підтримка усіх учасників, які отримали стартові набори для вирощування бройлерів (в набір входили курчата бройлерів, корм, БМВД, ліки, вакцини, приладдя для годування).
Протягом усього часу вирощування експерти проекту завжди на зв’язку. З усіма питаннями щодо вирощування, учасники зверталися та отримували консультацію декількома способами:
у закритій групі проекту, у якій учасники завжди отримують відповідь від експертів та від більш досвідчених учасників, які діляться своїм досвідом, як позитивним так і негативним;
щотижня приєднуючись до онлайн-консультацій з експертами;
особисто звертаючись до місцевого ветеринара, який періодично обходив всіх учасників.
Під час проведення менторських сесій у Миколаївській та Сумській області було виявлено потребу учасників у доступі до достовірної інформації з питань вирощування та зверталися з питаннями стосовно технологічних параметрів утримання птиці, правил проведення профілактичних щеплень поголів’я, годівлі бройлерів.
Проєкт реалізується Громадською спілкою «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України» (ГС МСПКУ) за фінансової підтримки благодійної організації «Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада»
Comments